Ky është komenti i Fifit për albumin e Tunës

Filloreta Raçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Fifi së fundmi është përgjigjur në disa pyetje që ndjekësit dëshirojnë t’i dinë rreth saj, shkruan lajmi.net.

“Si tu duk albumi i Tunës?”, ishte pyetja e një ndjekësi duke mos munguar edhe përgjigja e këngëtares, Raçi: “E dua”.

Vlen të ceket se, Fifi para pak ditëve publikoi këngën e re “Akoma”, projekt ky që u prit tejet mirë nga publiku.

Ai ndër të tjerash u pyet edhe për grupin “Threedots”, dhe për artistët e atij labeli të cilët i quajti “Familje”.