Këngëtarja me stil unik, sjell coverin e këngës ‘Gurbeti’ (VIDEO)

Savanna Hoti e njohur për vokalin e saj unik ka sjellë Coverin e këngës ‘Gurbeti‘, shkruan Vizioni.info.

Këngë kjo, e cila është lansuar vite me parë. Savanna, këtë cover e ka sjellë në emisionin “n’Kosove show” ne te cilin musafire ishin Blero dhe Teuta Selimi.

Savanna njihet si një ndër këngëtaret e reja më të talentuara.

Me një stil unikë dhe një zë të bukur ajo ka shkëlqyer në secilin projekt, të publikuar, deri me tani.

Shikojeni videon e coverit te fundit dhe vlersojeni vetë.