Ky është personi i vrarë në Gjakovë

I vrari në Gjakovë është Tun Bezhi, një 40 vjeçarë që kishte ardhur për pushime nga Zvicra.

Vrasja e tij ndodhi pak orë më parë në fshatin Marmall të Komunës së Gjakovës rreth orës 18:35 shkruan GazetaBlic.

Familjarët e kanë bërë të ditur lajmin, duke pranuar ngushëllime për humbjen e familjarit të tyre.

Policia e Kosovs ka njoftuar se tashmë personi i dyshuar për vrasjen A.Gj, është arrestuar dhe të njëjtit i është konfiskuar një armë që dyshohet se është përdorur për kryerjen e veprës penale.

Shikoni më poshtë fotografi të viktimës