Kujdes FOTOT/ Erjona Sulejmani ngacmon fantazinë e meshkujve

Bukuroshja shkodrane, Erjona Sulejmani ka ngritur temperaturat për 8 Mars, pasi ka postuar një foto vërtetë ‘të nxehtë’ në Instagramin e saj.

Duke pozuar me reçipeta dhe me një bluzë që duket se është duke e hequr, Erjona ka ‘ngacmuar’ fantazinë e meshkujve në rrjetet sociale.

Erjona Sulejmani ka qenë bashkëshorte e mesfushorit shqiptar nga Maqedonia Veriore, Blerim Xhemajli, me të cilin ka edhe një djalë.