Bukuroshja Savanna Hoti mahnite me bukurin e saj (foto/video)

Është njëra nga personazhet më të reja ne showbiz por komentohet shumë, si për zërin e saj ashtu dhe per fizikun.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me nje bond të bardhë gjatë performimit ne emisionin më të shikuar në Kosove “n’Kosove show”. Shkruan Vizioni.info.

Savanna duket shumë bukur, teksa mahnitë edhe njëherë me zërin e saj shikusit e emisionit “Kosove show”./Vizioni.info/