Kjo eshte Modelja e njohur qe i zbuloi tradhtin Milaim Zekes live ne emision.!

Milaim Zeka dhe Gruja e tij ishin mysafire ne Kojshia Show duke zhvilluar intervisten per nje moment ata befasohen nga modelja e njohur qe ishte dhe Miss Kosova..!


Per te pare se kush ishte Modelja njohur qe i zbuloi tradhtin Milaimit ndiqeni emisionin me poshte: