Kylie ekspozon këmbët, duket seksi!

22 vjeçarja, Kylie Jenner po shndërrohet njëri nga personazhet më të pasur të familjes Kardashian/Jenner.

Ajo edhe sot ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë seksi dhe e bukur.

E veshur me fustanin e zi kombinuar me çantën me të njëjtën ngjyrë, ajo dukej shumë seksi dhe në formë.

View this post on Instagram

MOOD ALL 2019🖤

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie, edhe pse e re në moshë është bërë nënë e një vajze, të cilën e ka emëruar me emrin Stormi