Bukuroshja me gjoksin më fantastik në Instagram

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe shumë e pëlqyer në rrjetet sociale, duke iu falënderuar në masë të madhe gjoksit të saj gjigant.

Vetëm në Instagram, Lindsey Pelas i ka më shumë se 8.2 milionë ndjekës, të cilët ajo i bën të ëndërrojnë çdo ditë, teksa publikon fotografi përvëluese.

Modelja amerikane me trup tejet mahnitës dhe fytyrë mjaft tërheqëse mburret sidomos me gjinjtë e saj të mëdhenj.

Aq shumë krenohet me to, sa që seksbomba bionde atyre ua ka kushtuar një fjali në biografinë e saj, në rrjetin social.

“Janë të vërtetë dhe janë spektakularë”, ka shkruar bukuroshja e zjarrtë 27-vjeçare, duke mos lënë aspak hapësirë për keqinterpretime.

View this post on Instagram

In 2019 I’ll behave….. LOL JK

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on