Wow! Hoxha Sadri Zekaj i uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti..!

Sonte në emisionin ‘Kojshia Show’ i cili është një ndër emisionet më të shikuar në vend, ishin mysafirë hoxha Mulla Sadri Zekaj dhe prifti Don Viktor Sopi, ku ndër të tjera hoxha i uroi Krishtlindjet priftit…! Për të parë klikoni videon më poshtë!