Zhduket një grua në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është raportuar për një grua të zhdukur në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në Prishtinë, ku një person ka raportuar për largimin e saj, përcjell lajmi.net.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar largimin e viktimës femër K-Shqiptare dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë.