Modelja seksi fanse e Bllekit, antarit të ri të labelit “PINT” (foto/video)

Bukuroshja mitrovicase qe njifet nga publiku si “modelja super seksi” ka treguar se eshte fanse e Bllekit, me nje postim ne instastory me mbishkrimin “yass i’m your bigesst fan”.

Fanse e Hip hop artistit të njohurë me emrin artistike Blleki, i cili është pjesë e grupit “PINT”, bashkë me Lyrical Son dhe Mc Kreshën. Blleki këto ditë ka publikuar projektin e ti të fundit.

Besa Istrefi në nje intervistë kohë më parë kishte thëne se nuk ka ndonje këngtar qe pelqen, e që sot ngjall dyshime nëse po e pelqen si këngtar bllekin apo ka dicka ma shumë mes tyre.