Basketbollistja shfaqet provokative, ua ”heqë” trurin [Foto]

Ajo është një basketbolliste, po gjithashtu edhe një blogere shumë e njohur.

Valentina Vignali ka pothuajse 2 milion ndjekës në Instagram dhe suksesi i saj rritet dita-ditës.

Basketbollistja, herë pas herë, zgjedhë t’i përshëndesë ndjekësit e saj të shumtë me disa foto provokuese, ku tregon format e saj trupore perfekte dhe kështu ka bërë në foton e fundit.

E bukur, provokuese…një foto që i lë shumë vend imagjinatës.