Demi Rose i “çartë” grekët, shfaqet provokuese në Santorini

Demi Rose shquhet per format e saj bombastike dhe të hënën ajo postoi per fansat e saj në Instagram disa foto provokuese nga Greqia, ku po kalon pushimet.

Modelja ka treguar edhe njëherë që nuk di të ndalet dhe mund të tërheqë vëmendje kudo që shkon me format e saj seksi.

23-vjeçarja ka shkuar së fundmi në ishullin Santorini të Greqisë, nga ku ish-e dashura e Tyga ka publikuar një foto tepër të nxehtë në Instagram.

Bukuroshja britanike dukej mahnitëse e veshur me rroba plazhi në ngjyrë të bardhë.