Milani ka marr një lajm katastrofal në ndeshjen që po e zhvillon ndaj Udineses.

Udinese dhe Milani po përballen në kuadër të javës së 11-të të Serie A, mirëpo rosonerët kanë marr lajmin tronditës.

Gonzalo Higuain është detyruar që ta lëshoj fushën për shkak të lëndimit, raporton “lajmi.net”.

Argjentinasi është zëvendësuar nga Castillejo në minutën e 35’.

Ky është një lajm tejet i hidhur për Milanin, pasi Higuain ka qenë deri më tani më efektiv se lojtarët e tij në sulm

Rezultati aktual është 0 me 0.

Vizioni.info Author