Gjendet i vdekur një person në Skënderaj

Policia ka njoftuar se pasditen e së enjtes në rrugën “Afrim Gashi” në Skenderaj, është gjetur pa shenja jete një person.

Sipas policisë viktima është mashkull shqiptar dhe është gjetur skaj rrugës.

“Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes”, thuhet ne raport.

Vizioni.info Author