Puthja e tyre bëri bujë në media, ja çfarë bëjnë tani Fero dhe Roza Lati

Roza Lati është njëra nga prezantueset më simpatike shqiptare.
Ajo po ecën mjaft mirë me emisionin e saj e cila vazhdon të sjell puntata të ndryshme dhe mysafirë tejet interesant.

Muaj më parë, reperi nga Gjilani, Fero ishte i ftuar në një intervistë tek Lati e që puthja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Më pas dyshja u komentuan tejet shumë nga publiku duke thënë se ‘diçka po zihet’ ndërmjet tyre, megjithatë ata vazhdojnë të kenë një shoqëri mjaft të mirë.

Roza tashmë në Instagram, ndau një fotografi e cila duket se është takuar me Feron të cilët shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mbase reperi do jetë prapë i ftuar tek ajo apo ishte një takim miqësor i tyre?

“Bona famë”, është kënga e fundit nga Fero që u mirëprit nga fansat.

Vizioni.info Author