Enca dhe Don Phenom sjellin ”Kujt po i han”, këngëtarja ju lë pa frymë (Video)

Më në fund këngëtarja atraktive, Enca publikoi projektin e shumëpritur në bashkëpunim me reperin Don Phenom.

‘Kujt po i han’ titullohet kënga të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Gazeta Observer.

Këngëtarja përpos paraqitjes tejet atraktive, dallohet se këndon me theks të Kosovës.

E si gjithnjë, Enca paraqitet tejet e nxehtë por kësaj radhe ka lozur me ngjyrën e flokëve duke u paraqitur flokë kuqe.