Formacionet zyrtare: Polonia – Portugalia

Polonia dhe Portugalia kanë publikuar formacionet zyrtare.
Ndeshja që do të startoj në ora 20:45, do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve.

Cristiano Ronaldo nuk do të marr pjesë në këtë ndeshje, pasi sipas medieve, portugezi e shikon atë si kompeticion jo të rëndësishëm.

Të dy kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare, ndërsa “lajmi.net” ua sjell ato më poshtë:

Polonia vs Portugalia:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *