Sot vajza me format më tërheqëse në planet, kështu dukej Kim Kardashian si 13 vjeçare

Kim Kardashian vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në shtypin rozë.

Ylli televiziv tash e sa viye mjihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Por, përmes imazhit të fundit, bukuroshja ka shuar kureshtjen e të gjithë atyre që kanë dashur të dinë se si dukej ajo vite më parë.

Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar në vitet e ’90-ta, kur Kim kishte vetëm 13 vjet.

Ajo tregon se si i dukej interesante të ulej në veturëm e prindërve dhe të bënte se din të vozis.