Ja si reagon gjyshja kur e sheh nipin me rroba të grisura

Gjyshet dhurojnë shumë dashuri, e sidomos kur është fjala për nipat e tyre.
Në videon që do të shihni më poshtë, shihet një gjyshe teksa tenton ti qep pantallonat e “grisura” të djalit, përcjell lajmi.net.

Mirëpo ajo nuk e di se në modë tashmë janë këta pantallona.

Ajo me gjilpërën dhe perin e saj fillon ngadalë duke i qepur pantallonat e djalit.

Për më shumë shikojeni videon.