Raportet e TBA me reperët e tjerë, flet Don Phenom

“Mirage” sonte (e premte) është rikthyer me sezonin e ri.
I ftuar në emisionin e parë të “Mirage” ishte edhe reperi nga radhët e TBA, Don Phenom, shkruan lajmi.net.

Reperi ka zbuluar të pathëna nga jeta e tij profesionale dhe ajo private, si dhe për projektet e tij të fundit në bashkëpunim me Taynën dhe Encën.

Ndër të tjera, ai foli edhe për raportet e anëtarëve të TBA, pjesë e të cilit label është edhe Unikkatil, me reperët e tjetër.

Klikoni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se çgarë thotë Don Phenom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *