Armina Mevlani thyen rrjetin, fotot e fundit me bikini do ju djegin

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka befasuar me postimin e saj më të fundit.
Ajo gjatë gjithë verës ka ndarë foto nga vende të ndryshme ku ka pushuar. Kurrësesi nuk munguan as fotot me bikini. Por goditjen e saj më të fortë e dha tashmë në prag të mbylljes së sezonit.

Sensuale dhe plot shije duket blogerja me këto bikini.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *