Llorisi dhe Dele Alli mungojnë ndaj Liverpoolit

Menaxheri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, ka bërë të ditur se Dele Alli dhe Hugo Lloris do të mungojnë në derbin e së shtunës kundër Liverpoolit.

Dele ka pësuar zgjatje të muskujve me Anglinë, ndërsa Lloris ka pasur probleme në kofshë.

Portieri francez pritet të mungojë disa javë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *