Zaimina shfaqet atraktive e lagur në bikini

Njihet si nëna më seksi në estradë.
Këngëtarja ka lënë pas aktivitetet në profesion dhe po shijon çdo moment të jetës, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, Zaimina ka postuar në rrjete sociale rregullisht imazhe nga plazhi, në të cilat vjen tejet joshëse.

Në foton e fundit, këngëtarja paraqitet e lagur në mes të shiut, veshur në bikini në det.

Si çdo herë, ajo është komplimentuar për formta trupore, të cilat i kishte rikthyer menjëherë pas lindjes.

🌧

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *