Lajmi i fundit: Tërmeti trondit Trojet shqiptare

Para pak çastesh një tërmet ka tronditur Shqiprin dhe Kosoven.

Lëkundjet e tërmetit kanë qenë të forta, nuk dihet ende amplituda por ne Tiran eshte ndje me se shumti deri ne veri te kosoves.