Nusja e Shpëtimit vishet me dallamë dhe me dimija, shkëlqen në dasmë – E gjithë dasma sytë në të

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, si nga ato profesionale ashtu edhe personale.

Gjithashtu aktive është edhe gruaja e tij e cila sot publikoi një foto, ku shihet se është rregulluar mjaftë bukur dhe ka shkuar në një dasmë.

Në këtë pamje ajo shihet e veshur me dallama dhe me dimija.