Modeles ruse as Kim Kardashian nuk ia kalon për gjoks dhe të pasme

Modelja ruse, Anastasia Kvitko krahasohet nga të gjithë me seks simbolin Kim Kardashian, për format e saj fizike.

Megjithatë ajo kësaj radhe e dëshmon se për linja trupore bombastike nuk mund të ia kalojë askush.

E ndjekur nga mbi 8 milionë ndjekës në Instagram ajo nuk heziton të ndajë imazhe dhe video nga më të ndryshmet, e shpesh edhe poza provokuese.

Në dy imazhet e fundit, Kvitko thjesht ju lë pa fjalë gjersa kthen të pasmet e mëdha kah publiku dhe duket mëse në formë.

Me këtë fizik të mrekullueshëm lirshëm mund të thuhet se është një nga modelet më seksi.