​Modelja italiane provon t’u “ngrejë moralin” futbollistëve të Juves – foto

Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në katër ndeshjet e fundit numëron dy humbje, një barazim dhe vetëm një fitore.

Për të “ngritur moralin” e bardh-e-zinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një adhuruese e “flaktë” e Juve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”.

Në një intervistë për mediat rozë, ajo deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

Besnik Mullaliu

Read Previous

​NEWBORN me pamje të re

Read Next

​Të martën ora e parë e mësimit i kushtohet Pavarësisë së Kosovës